Ostatni bastion (Odyssey One, #3)


Ostatni bastion (Odyssey One, #3)

Title: Ostatni bastion (Odyssey One, #3)
Author: Evan Currie, Małgorzata Koczańska
Goodreads Rating: 4.26
Published: 2014 by Drageus (first published September 10th 2013)
ISBN: 9788364030376
Language: Polish
Series: Odyssey One #3

Zazwyczaj to „Odyseja” była źródłem kłopotów sprowadzanych na Ziemię z głębi kosmosu, ale tym razem ten niesławny zaszczyt przypadł okrętowi Bloku Wschodniego.

Za sprawą kapitana Suna obcy poznali ściśle strzeżoną tajemnicę ludzi – położenie ich ojczystego świata. W tajemniczej sferze Dysona nadzorcy, którzy potrafią kontrolować Drasinów, szykują się już do podjęcia odpowiednich kroków. Flota zbuntowanych dronów nie przybywa do Układu Słonecznego w pokojowych zamiarach. I nie jest to bynajmniej niewielki oddział, lecz potęga militarna, której ludzkość nie zdoła się przeciwstawić. Do rozpaczliwej obrony ojczystego świata musi stanąć „Odyseja” ze wsparciem krążownika Konfederacji, dwóch niszczycieli Priminae oraz niesprawnego okrętu Bloku Wschodniego. Poza stacją orbitalną, paroma eskadrami myśliwców, Archaniołami i Grasantami – grupą pośpiesznie sformowanych lżejszych jednostek – Ziemia nie ma nic innego do dyspozycji. Jakkolwiek zakończy się walka, jej wspomnienie będzie wywoływać koszmary u wroga jeszcze przez wiele generacji.

Wojna domowa w Libii (zwana również rewolucją libijską) – wojna domowa rozpoczęta po wystąpieniu opozycji przeciwko złej sytuacji materialnej, bezrobociu. Share this Rating. Title: X-Men: The Last Stand (2006) 6.7 /10. Want to share IMDb’s rating on your own site? Use the HTML below. How to Live with Your Parents for the Rest of Your Life Największa w Polsce eksięgarnia internetowa z audiobookami w mp3, ebookami i e-prasą w Kindle MOBI, EPUB, PDF. W ofercie tysiące tytułów. Niskie ceny i brak. Wojna domowa w Libii (zwana również rewolucją libijską) – wojna domowa rozpoczęta po wystąpieniu opozycji przeciwko złej sytuacji materialnej, bezrobociu. Share this Rating. Title: X-Men: The Last Stand (2006) 6.7 /10. Want to share IMDb’s rating on your own site? Use the HTML below. How to Live with Your Parents for the Rest of Your Life Największa w Polsce eksięgarnia internetowa z audiobookami w mp3, ebookami i e-prasą w Kindle MOBI, EPUB, PDF. W ofercie tysiące tytułów. Niskie ceny i brak.

Wojna domowa w Libii (zwana również rewolucją libijską) – wojna domowa rozpoczęta po wystąpieniu opozycji przeciwko złej sytuacji materialnej, bezrobociu. Share this Rating. Title: X-Men: The Last Stand (2006) 6.7 /10. Want to share IMDb’s rating on your own site? Use the HTML below. How to Live with Your Parents for the Rest of Your Life Największa w Polsce eksięgarnia internetowa z audiobookami w mp3, ebookami i e-prasą w Kindle MOBI, EPUB, PDF. W ofercie tysiące tytułów. Niskie ceny i brak. Wojna domowa w Libii (zwana również rewolucją libijską) – wojna domowa rozpoczęta po wystąpieniu opozycji przeciwko złej sytuacji materialnej, bezrobociu. Share this Rating. Title: X-Men: The Last Stand (2006) 6.7 /10. Want to share IMDb’s rating on your own site? Use the HTML below. How to Live with Your Parents for the Rest of Your Life Największa w Polsce eksięgarnia internetowa z audiobookami w mp3, ebookami i e-prasą w Kindle MOBI, EPUB, PDF.

W ofercie tysiące tytułów. Niskie ceny i brak. Wojna domowa w Libii (zwana również rewolucją libijską) – wojna domowa rozpoczęta po wystąpieniu opozycji przeciwko złej sytuacji materialnej, bezrobociu. Share this Rating. Title: X-Men: The Last Stand (2006) 6.7 /10. Want to share IMDb’s rating on your own site? Use the HTML below. How to Live with Your Parents for the Rest of Your Life Największa w Polsce eksięgarnia internetowa z audiobookami w mp3, ebookami i e-prasą w Kindle MOBI, EPUB, PDF. W ofercie tysiące tytułów. Niskie ceny i brak.

Leave a Reply